Červenec 2010

Nestíhám.~

30. července 2010 v 19:18 | ~BaR_uSh~ |  →Milý deníčku..

Jop. Přesně tak, nestíhám, nechce se mi. Jsou prázdniny, léto, ikdyž to tak podle počasí moc nevypadá, ale já nechci celý prázdniny sedět u pc. Promiňte, nechodím k vám, neodpovídám na komentáře, ale myslím že mě snad chápete ne? Půlka prázdnin už je pryč a já si chci tu druhou užít. :)) dneska vás konečně oběhnu, taky přemýšlím nad novým designem. Vím jakej bych chtěla, jenže složitější je, ho vytvořit, že. Aspoň že mám tu moji Flů. :-*, ta mi vždycky zvedne náladu :)) máme spolu velký plány :D. No nic, končím, pa :)) mějte se, za pár dní se zase ozvu ;)

Slunko svítí, je vedro jak v pr...a já sedím doma :// :D

22. července 2010 v 13:48 | ~BaR_uSh~ |  →Milý deníčku..
Miluju ji <3..dokonalost :-*
Poslechněte si ;))
Hayley Wiliams ft. B.O.B Airplanes

No pro začátek bych vám chtěla říct..že affs jsem promazala..skoro nikoho jsem nesmazala..kromě tří blogů..jo taky teď poslední dobou se někdo někomu nabourává do blogu..čtu to pořád..proto jsem si raději změnila heslo..myslím že je tak složitý že na ně nikdo nepříjde :D ;) doufám! Ale stejně takový lidi nechápu..jim to dělá radost nebo co?! Přebrát někomu jinému blog..a dělat že nic..to ho ani trochu nezajímá že ten člověk má blog třeba nějakou dobu..a hodně na něm prožil..a nějakej (s prominutím) debil mu to všechno zničí za jeden den..fakt ubohost! Za chvilku přijede ségra s jejím klukem z Prahy ;)..byli se tam podívat asi na 4 dny..a byli na koncertě P!NK..taky sem na ni chtěla :(( ale co už..no tak sem si tak prohlížela na jedné stránce kdo bude kdy vystupovat a jaký koncerty budou..a našla sem že bude na Slovenku David Guetta!! Já ho miluju..všechny písničky od něho..prostě je to můj nejoblíbenější zpěvák..a tak sem byla šťastná! :)) dokonce ani ta cena není zas tak moc strašná..čekala jsem že to bude horší..a prostě sem si četla informace kdy a kde bude vystupovat a tak..a nakonec uvidím větu: Pouze od 16 let. A já myslela že se zblázním..tak sem se tak nasrala..prostě já sem se tak těšila a najednou je z toho ho*no..mohla sem jít na Davida Guettu..ale ne jako obvykle se to musí pokazit..to už je u mě normální..před nějakým časem sem chtěla a mohla jít do Prahy na Black Eyed Peas..ale trochu sem si spletla datum..a když sem zjístila doopravdy kdy to je tak už bylo pozdě na obědnání lístků a dalších věci..takže to mě taky dost vytočilo..a ještě teďkom tohle..sakra :// chci abych byla starší..a nejen kvůli tomu..kvůli hodně věcem :( aspoň o 2 roky! :/ Asi se půjdu opalovat..čau a mějte se líp než já!

Retouch 0.3

22. července 2010 v 13:11 | ~BaR_uSh~ |  →Retouche
Je to můj první retouch v photoshopu ;) návod sem našla u Bonitky..:))


Brrm. Brrm.~

20. července 2010 v 15:25 | ~BaR_uSh~ |  →Milý deníčku..
~BaR_uSh~ http://beautiful-days.blog.cz


Hi..
Dneska mám v celku dobrou náladu ;)..
a to i přes to že se mi všechno poslední dobou se*e..
no sice ne všechno..
ale pro mě je tato věc všechno..
ale nechci o tom psát a ani na to myslet ;)

Oddělovač by ~BaR_uSh~ http://beautiful-days.blog.cz

jo rozhodla jsem se že promažu Affs..
a nechám si jen ty kteří ke mě opravdu chodí..
beru když je někdo pryč..
ale někdo není ani schopný odepsat mi ikdyž na bogu je..
a potom teda nemá cenu být affs..;)
nový seznam napíšu ještě dneska..
nezlobte se vy..kteří tam nebudete..
ale vy asi víte proč ;)..

5042 :) děkuju! ;)

19. července 2010 v 17:02 | ~BaR_uSh~ |  →Návštěvnost
Až teď sem si všimla že mám přes 5000
Děkuju moc :-* sem za to moc ráda :)
Škoda že sem to nestihla na přesně 5000..:(

TOPlist ~BaR_uSh~ http://beautiful-days.blog.cz

Oddělovače 0.1

19. července 2010 v 16:49 | ~BaR_uSh~ |  →Oddělovače - dílna
Moje první oddělovače..vím..není to zrovna nejhezčí ;) ale snažila jsem se ;) při kopírování použij zdroj!
by ~BaR_uSh~
Oddělovač by ~BaR_uSh~ http://beautiful-days.blog.cz
Oddělovač by ~BaR_uSh~ http://beautiful-days.blog.cz

Nákupy a Flů. :-*

19. července 2010 v 14:54 | ~BaR_uSh~ |  →Milý deníčku..
Ahoj :)
Nákupy byly úžasný :-* klidně bych jela znova ;) prvně jsme s Flů. nakupovali a potom sme šli do mekáče a probírali různé věci :P no a překvapivě sem dojela v pohodě :D ne..ta cesta nebyla tak strašná..v pohodě ;) koupila sem si pár věcí..fotky máte pod perexem ;) tento článek sem chtěla ze začátku udělat delší..jenže nějak nemám náladu na psaní :( mějte se ;)) ahoj :)

Už zítra! konečně :) těšení :-*

14. července 2010 v 15:42 | ~BaR_uSh~ |  →Milý deníčku..
Design je konečně na světě :P Je jednoduchej..měla sem ho asi za 5 minut nastavenej ;) ten obrázek v záhlaví je nádhernej ;) úplně rozkošnej..pořád se na něj dívám :D jo zítra a v pátek tu nebudu..zítra kolem poledne jedu za F l ů. ..konečně sme se domluvili a půjdeme do Vaňkovky ;) jo pojedu sama do Brna :D úplně sama :D tak mi držte pěsti ať nezabloudím :D jasně..už sem jela milionkrát do Brna autobusem jenže nikdy ne sama..pojedu kousek busem..a pak přestoupím na vlak..jo kdybych se tady strašně dlouho neukazovala tak to znamená že sem zabloudila :D a nejspíš někde umřela hlady :D jo včera sem se podívala na Eclipse ;) ségra mi to stáhla z netu ;) je to super..doporučuju :P sem vstávala ve 12:15 :D a uklidila si pokoj..teď ještě musím uklidit ložnici :/ ale vůbec se mi nechce..jo nakonec u F l ů. spát nebudu..ale pojedu se ségrou k jejímu klukovi a budu spátu nich..:) a v pátek s ňou pojedu dom ;) takže se tu mějte a zatím ahoj :P ještě oběhnu Affs..a jdu ;) budu pořád tady..ale přidávat nebudu..pá :-*

Design / children

14. července 2010 v 15:18 | ~BaR_uSh~ |  →Kabátek blogu
~BaR_uSh~ http://beautiful-days.blog.cz
Spokojenost: 95%
Barva: modrá
By: ~BaR_uSh~

*yes* :P

13. července 2010 v 22:15 | ~BaR_uSh~ |  →Milý deníčku..
Čau ;)
Vůbec se mi nechce psát..už mám vymyšleno jakej udělám dess..je jednoduchej prostě dám akorát obrázek do záhlaví a hotovo..nechce se mi dělat nějakej složitej když to ani moc neumim..nechápu proč si chci dát přihlášku na grafičku když sem n agrafiku totálně levá!..asi to je z toho důvodu že mě to prostě baví..nejde mi to ale baví mě to :D no ale nejradši bych byla designerka..:( jenže to je jen sen..no to je jedno..dneska sem zase byla venku s klukama..ale tentokrát ne v řece ale na hřišti..a taky sem se domlouvala s Flů. že bych za ní konečně přijela a šli by sme na ty nákupy..a možná budu u ní aji spát ;) takže zítra ten dess udělám ;) zatím ahoj :)

Dneska konec..

11. července 2010 v 22:24 | ~BaR_uSh~ |  →Milý deníčku..
Pro dnešek je to všechno..zítra se budu snažit udělat novej dess..doufám že ho zase celej nepose*u :/..jo jinak ve 21:15 sem se šla koupat do bazénu :D večer je to nejlepší ;) pá :)

Sakra!

11. července 2010 v 16:16 | ~BaR_uSh~ |  →Milý deníčku..
Takže design je hotový..nastavovala jsem ho na můj zkušební blog..abych ho sem nastavila rychle..ale nevychází mi! Asi hodinu sem se s ním dělala a nevychází mi! Sakra! to je na nic jako..jdu ven..koupat se nebo něco jinýho..ale už vážně nechci sedět u pc! nemám na to náladu ani nervy! tak ahoj..večer možná příjdu..

Design / cat

11. července 2010 v 13:46 | ~BaR_uSh~ |  →Kabátek blogu
~BaR_uSh~ http://beautiful-days.blog.cz
Spokojenost: 50%
Barva: Černá, šedá a bílá
By: ~BaR_uSh~

Změna !

11. července 2010 v 13:35 | ~BaR_uSh~ |  →Milý deníčku..
Jdu změnit dess..na tento už se nemůžu ani dívat :/ tak za hodinku by tady měl být novej ;)

Chata, koupání, opalování,..co víc si přát :D :)

10. července 2010 v 22:45 | ~BaR_uSh~ |  →Milý deníčku..
~BaR_uSh~ http://beautiful-days.blog.cz

AHOJ :-*
Tak jsem zase tady..
Na chatě to bylo super :) prostě sranda..nepopsatelný :P
sme s kámoškou uplně blbli :D
No to je na dlouho :)
Pod celým článkem naše fotka :)
Takže..z chaty sem přijela dneska ráno..v 10
Šla jsem na chvilku dom a snažila se udělat v Movie Maker video..
Jenže..prostě sem si stáhla z mobilu fotky a videa do PC..
Fotky mě v pohodě do MM dát šly..
Jenže videa ne..že to prej nepodporuje typ těchto videí..
Tak sem změnila koncovku na .avi a pořád nic..Prostě mi tam ty videa nejdou dát :( Poradíte mi jak to mám udělat? :) Jo dneska jsem byla v bazénu a opalovala se :) A to přesně 6 hodin! 6 hodin sem byla venku a z toho asi 3 v bazénu :D Prostě super den ;) Nevím jestli zítra napíšu..nemám nějak náladu na psaní..Zatím ahoj :-*


Odjíždím :P

6. července 2010 v 23:23 | ~BaR_uSh~ |  →Milý deníčku..
Tak konečně zase píšu :D za to poděkujte F l ů. ta mě k tomu totiž dokopala :D..poslední dobou na blog moc nechodím..nemám čas :P mám celkem dost naplánovanejch věcí na prázdniny..takže ani vlastně nevim co dřív :) jo včera sem byla s klukama venku..a šli sme se koupat do řeky..kluci skákali ze skály..ale já raději ne :D sem máčka noo :P :D no potom sme byli do večera venku a prostě sme kecali..uplně fajn to bylo :) dneska se pro mě stavili v 11 ráno! :D Bože! to mám ještě půlnoc..:D no ale tak co sem měla dělat :D šli jsme ven..a potom se dívali na noťasu na Scary Movie a Prci,prci,prcičky 7 :D pak sem se šla naobědvat a pak se pro mě zase stavili..a jeli sme na kolech ke kantýně..kluci tam nakoupili a jeli sme z5 :) asi v 10 jsem přišla..vysprchovala se..a teď jsem tu :) jo mimochodem zítra jedu s kámoškou na chatu..takže tu nebudu..napíšu asi až v sobotu..:) mějte se tu pěkně :) ahoj :-*

Nejlepšíí! :)

4. července 2010 v 17:41 | ~BaR_uSh~ |  →Milý deníčku..
~BaR_uSh~ http://beautiful-days.blog.cz

Ahoj..dneska se mám uplně nejlíp :)
včera sem nenapsala..
protože sme se s našima a ségrou
jeli vykoupat na koupaliště..
potom už se mi sem nechtělo..
no tak píšu aspoň dneska..j
o za vysvědčení sem dostala takovej krásnej šátek
(můžete vidět na fotce :P)..
no poto  spodní prádlo :D
ponožky a další oblečení..
potom karamelovou Milku a 2l džus :D
potom Toffife a nějaký peníze..
a od ségry tričko RIP CURL :) a notebook :)..
chápete jak sem šťastná?
dostala sem noťas! :D:D noo..
takže dneska tady už nebudu..
tak ahoj :) ještě oběhnu affs :)
ahoj :)

Že bych se konečně odhodlala napsat?! :D překvapivě jo :P

1. července 2010 v 13:55 | ~BaR_uSh~ |  →Milý deníčku..
~BaR_uSh~ beautiful-days.blog.cz

Na fotce jsem překvapivě jáá :D
____________________________________________
Konečně zase píšu..od neděle jsem tu nebyla..no takže vám řeknu co sem za tu dobu dělala..no v pondělí sem chtěla přijít a napsat..jenže jsem musela k doktorce na kontrolu..takže sem jela tam..dělala mi odběry krve..grr :/..nesnáším krev a doktory..vždycky je mi potom špatně :/..no to je jedno..a říkala žeprej mám zvíšenou sedimemtaci v krvi..nebo něco takovýho..takže ještě nejsem úplně v pořádku..a že v úterý ještě nemám chodit do školy..že až ve středu pro vysvědčení..jo a potkala jsem tam taky kámošku :) jako u doktorky :)..se kterou sem se nedávno usmřila..sme se spolu nebavili asi 3 měsíce (?)..rekord jako :D..no jela jsem dom..a protože mi bylo strašný vedro tak jsem si dala sprchu..no šla jsem na pc..a říkala jsem si že napíšu..ale nějak se mi nechtělo..tak sem se na to vykašlala..v úterý byl v pohodě den..no vlastně :D..musela jsem si uklidit celej pokoj..a potom sem se celkem nudila tak jsem šla zase na pc..ale zase jdem nenapsala..no a včera jsem šla do školy..konečně :) jako už mě bylo po děckách celkem smutno sem je neviděla skoro 14 dní..no prvně sme šli do tělocvičny kde se vyhodnocovaly různý soutěže a tak..sem dostala diplom a takový malý prasátko (plyšový :D) za to že jsme se spolužačkou napsaly článek: ,,Proč jsme v EKO-týmu?''..no bylo to do soutěže literární dílo TEREZA..a získali jsme myslim 1.místo (? :D)..no takže tak..potom jsme šli do třídy a přišla učitelka s těma hnusnejma papírama :/ :D (vysvědčením)..no já sem až 16. takže jsem si chvilu počkala..ale jako myslela sem že to bude horší..ale stejně nemám vyznamenání..tento rok sem na školu z vysoka kašlala..takže mám dvě trojky..z angliny :/ a ze zemplu..bože! jak já toho učitela nesnášim..my prostě píšeme písemku a já tam napíšu všechno jak to mám v sešitě..a on si VŽDYCKY najde nějakou blbost..a dá mi horší známku..sem od něho nikdy nedostala jedničku jako :/..no takže jako paráda..a to mi ségry slíbili že pro mě mají velký překvapení pokud nebudu mít ani jednu trojku..jenže já mám 2..takže nevim :(..no skončili jsme v 10..a já šla ke kámošce dom..tam sme byli na fb..a povídali si a tak..ve 12 sme šli ke spolužákovi..on totiž pořádal ,,rozlučku'' prostě sme oslavovali konec školního roku a začátek prázdnin..bylo to tam fajn :D prostě sme si to užili :) ale teda něco mě fakt dostalo :/ nebudu říkat co..potom jsem jela s kámošema busem dom (bydlijou ve stejný díře kde já) a domluvili jsme se že se pro mě staví a půjdeme k nám na zahradu..tak se stavili a šli jsme na tu zahradu..tam jsme kecali a tak :) bylo to fajn :)..jo a dneska sem konečně dobrala ty zatracený antibiotika :D takže už můžu ven! joo :D sme se tak s děckama bavili a zjístila jsem že z naší třídy bere antibiotika asi 7 lidí :D dobrý no..jo asi teda využiju příležitosti..vezmu si časák a půjdu se opalovat :P zatím se mějte ahoj :)