Prosinec 2010

Nestíhám

31. prosince 2010 v 16:19 | B. |  →Milý deníčku..
Vánoce byly úžasný :) dostal jsem plno věcí, musela jsem být fakt hodná :D :) jinak nevím čím jsem si to zasloužila :) nenapsala jsem dřív, jelikož jsem neměla moc času. Jezdlili jsme k příbuzným a tak :) Možná že vám sem ještě dneska dám fotky dárků, které jsem dostala :) v pondělí jsme byla s mamkou a se sestrou na nákupech :) taková menší dámská jízda :D Prvně jsme vybírali mamce kabát a pak jsme šla nakupovat já, potřebovala jsem dárky pro kámošky :) takže jsem je v pohodě nakoupila :) no a pak jsem si koupila kozačky :) úžasný :) pak jsem se šla kouknout do Tally Weijl a tam jsem viděla dvoje úžasný rifle, tak mi je mamka koupila :) a u pokladny tam byly takový krásný naušnice, takže ty jsem si taky koupila, troje :D :) No a byli jsme u příbuzných a zařizovala jsem poslední věci na hory, 2.ledna totiž jedeme se školou na lyžák, takže jsem neměla moc času sem zajít. A co jste dostali vy? :) Mimochodem, strašně to utíká že? Dneska je poslední den v roce 2010 :) Co podniknete? Já budu doma s rodiči, paráda no.

Šťastné a veselé! :)

24. prosince 2010 v 10:30 | B. |  →Milý deníčku..
B. http://beautiful-days.blog.cz

Jelikož to vidím tak, že se sem už dneska nedostanu, tak píšu teď :) Vstávala jsem kolem 8 hodiny (hrůza :/) no a teď si asi půjdeme celá rodina sednout do obýváku, povídat si a tak :) Doufám že už máte všichni tu správnou vánoční atmosféru. Všem přeji Veselé Vánoce ať dostanete to co si přejete :)Užijte si dnešek a zítra nezapomeňte napsat co jste dostali. Takže ještě jednou všem přeji

VESELÉ VÁNOCE! :)


Vaše B.

Zdobení stromku :)

23. prosince 2010 v 22:40 | B. |  →Milý deníčku..
Před chvilkou jsem dozdobila se sestrou stromek :) je krásnej :) Tento rok je i celkem dost velkej, špička se dotýká stropu :) Těším se na zítra, už je u nás doma všude i ta vánoční atmosféra. Dneska jsme seděli s rodičema v obýváku, povídali si a tak :) Ještě včera jsem se ani moc netěšila, ale teď jo :) ráno mám budíček na 9 hod. musím ještě skočit do obchodu pro prskavky :) zítra ještě napíšu :) B.

4.Vánoce bez sněhu? :/

23. prosince 2010 v 16:42 | B. |  →Milý deníčku..
Hmm..vypadá to tak, všude je bahno, břečka..prostě hnus! To už budou 4. Vánoce, co u nás není sníh. Paráda fakt. Jsem vám to vyfotila aby jste to viděli. Dneska jsem šla zdobit babičce stromek a taky jsem si dala do pokoje, takovej malej, umělej a trošku nazdobila :) Do obýváku taťka přinesl živej :) večer ho budeme se sestrou zdobit :) Jako nějak mi blbne TOPlist! mám ho jakože nějak rozmazanej a větší něž třeba ostatní blogy. Netuším čím to je. Ne nemám ho zkopírovanej! To fakt ne! Nikdy bych si ho nezkopírovala..Nevím co s tím je..No nic, jdu se kouknout na nějaký blogy :)
Mějte se. 
B. http://beautiful-days.blog.cz
Hnus že? :/
                                

  Vaše B.

Wien

22. prosince 2010 v 21:55 | B. |  →Fotoalbum
B. http://beautiful-days.blog.cz
Se školou jsme byli ve Vídni, tak tady máte jednu fotku :) Nekopírovat.

Vánoce jsou tady..!

22. prosince 2010 v 19:50 | B. |  →Milý deníčku..
B. http://beautiful-days.blog.cz

Konečně :) Těšíte se? Já jo, budeme doma všichni..takže to bude paráda, ale abych řekla pravdu, rok od roku se těším čím dál tím míň. Přece jen, když jsem byla ještě malá věřila jsem na Ježíška a nikomu nic nemusela kupovat.. Teď furt jen přemýšlím jestli jsem na někoho nezapoměla, co mu mám koupit, jestli se mu to bude líbit,..A hlavně utratím za to skoro veškeré moje peníze. Dneska jsme samozřejmě byli ve škole, ředitelovi by se něco stalo, kdyby nám dal ředitelské volno, že. Po škole jsem byla s kámoška, pokecali jsme a tak. Doma máme napečeno a uklizeno. Zase jsem tu dlouho nebyla, nechybělo mi to tu ;). Stejně, z mých oblíbenců mi zůstala jedině Andy a moje Flů. Ale vlastně je mi jedno že jich nemám moc :) na blog chodím kvůli sobě ne? :) A určitě jste si všimli nového layoutu. Je úžasnej že? :) je od Barunky. Asi půjdu něco přidat, aby se neřeklo, když jsem tu tak dlouho nebyla a asi to tu zase bude jako dřív. Snad tu budu každej den :) Asi půjdu ještě něco přidat :) Vaše B.


Zdroj:deviantart.com
+ moje úprava